Cena
1 291 Kč bez DPH (1 562,11 Kč s DPH)
12,91 Kč bez DPH/Ks
Balení
100 Ks
Hmotnost
24.6 kg
Kód produktu
K5829
Parametry
| Materiál | 355 g/m² |
|---|---|
| Barva | bílo hnědá |
| Délka | 45 cm |
| Šířka | 45 cm |
| Výška | 4 cm |
| Balení | 100 ks |
| Možnost potisku | ano |
| Potisk | bez potisku |
| Množství na paletě | 1000 ks |
| Hrany | rovné |
