Cena
1 104 Kč bez DPH (1 335,84 Kč s DPH)
7,36 Kč bez DPH/Ks
Balení
150 Ks
Hmotnost
17.9 kg
Kód produktu
K5845
Parametry
| Materiál | 355 g/m² |
|---|---|
| Barva | bílo hnědá |
| Délka | 33 cm |
| Šířka | 33 cm |
| Výška | 3 cm |
| Balení | 150 ks |
| Možnost potisku | ano |
| Potisk | bez potisku |
| Množství na paletě | 3000 ks |
| Hrany | rovné |
