Cena
1 436 Kč bez DPH (1 737,56 Kč s DPH)
7,18 Kč bez DPH/Ks
Balení
200 Ks
Hmotnost
17.9 kg
Kód produktu
K5750
Parametry
| Materiál | 355 g/m² |
|---|---|
| Barva | bílo hnědá |
| Délka | 32 cm |
| Šířka | 32 cm |
| Výška | 3 cm |
| Balení | 200 ks |
| Možnost potisku | ano |
| Potisk | bez potisku |
| Množství na paletě | 3000 ks |
| Hrany | rovné |
